Navigare

Evenimente

<< Noiembrie 2022 >>
Lu Ma Mi Jo Vi Sa Du
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

No events.

Ultimele albume

Ultimele clipuri

Clipuri aleatorii

Ierarhie articole

Olimpiada de limbă franceză - faza locală 2014

 

 

Olimpiada de Limba Franceză

Faza locală - 23 februarie 2014 – Rezultate finale

>>REZULTATE FINALE<<

Clasa a VII-a

 

27

Rusu Andreea


Școala Gimnazială ”George Tutoveanu”

a VII - a

Dangă Elena

Bârlad

95

Normal

35

Popa Denis


Școala Gimnazială ”Ep. I. Antonovici”

a VII - a

Agavriloaiei Cecilia

Bârlad

89

Normal

24

Pană Luiza Alexandra

Școala Gimnazială ”Stroe S. Belloescu”

a VII - a

Paraschiv Andreea

Bârlad

87

Normal

36

Blăniță Diana Elena


Școala Gimnazială Nr.1 ”Iorgu Radu”

a VII - a

Barbălată Carmelina

Bârlad

87

Normal

37

Popa Anastasia


Școala Gimnazială Nr.1 ”Iorgu Radu”

a VII - a

Barbălată Carmelina

Bârlad

87

Normal

38

Răduc Andreea


Școala Gimnazială Nr.1 ”Iorgu Radu”

a VII - a

Barbălată Carmelina

Bârlad

87

Normal

34

Codreanu Maria


Școala Gimnazială ”Ep. I. Antonovici”

a VII - a

Agavriloaiei Cecilia

Bârlad

86

Normal

40

Rusu Georgeana


Școala Gimnazială Nr.1 ”Iorgu Radu”

a VII - a

Barbălată Carmelina

Bârlad

83

Normal

41

Stratulat Anca Elena

Școala Gimnazială Nr.1 ”Iorgu Radu”

a VII - a

Barbălată Carmelina

Bârlad

80

Normal

23

Petrea Valentin


Școala Gimnazială ”Stroe S. Belloescu”

a VII - a

Paraschiv Andreea

Bârlad

77

Normal

26

Buzamăt Mălina


Școala Gimnazială ”Stroe S. Belloescu”

a VII - a

Paraschiv Andreea

Bârlad

77

Normal

42

Ursu Alina Iustina


Școala Gimnazială Nr.1 ”Iorgu Radu”

a VII - a

Barbălată Carmelina

Bârlad

75

Normal

33

Mihoci Dimitrie


Școala Gimnazială ”Ep. I. Antonovici”

a VII - a

Agavriloaiei Cecilia

Bârlad

74

Normal

32

Teodorof Mihaela


Școala Gimnazială ”Ep. I. Antonovici”

a VII - a

Agavriloaiei Cecilia

Bârlad

69

Normal

39

Roșca Patrick


Școala Gimnazială Nr.1 ”Iorgu Radu”

a VII - a

Barbălată Carmelina

Bârlad

65

Normal

25

Maxim Andreea


Școala Gimnazială ”Stroe S. Belloescu”

a VII - a

Paraschiv Andreea

Bârlad

64

Normal

31

Condrea Xenia


Școala Gimnazială ”Ep. I. Antonovici”

a VII - a

Agavriloaiei Cecilia

Bârlad

61

Normal

29

Bâzgu Flavia


Școala Gimnazială ”George Tutoveanu”

a VII - a

Prisecaru Geanina

Bârlad

60

Normal

28

Ignat Teona


Școla Gimnazială ”George Tutoveanu”

a VII - a

Prisecaru Geanina

Bârlad

59

Normal

30

Cristea Roxana


Școala Gimnazială ”Pr. E. Bibescu”

a VII - a

Boholțeanu Mihai

Bârlad

Absent

Normal

 

Clasa a VIII-a

7

Horobeț Daria Ștefania

Școala Gimnazială ”George Tutoveanu”

a VIII - a

Dangă Elena

Bârlad

99

Normal

9

Pavel Nicoleta


Școala Gimnazială ”Stroe S. Belloescu”

a VIII - a

Paraschiv Andreea

Bârlad

99

Normal

1

Bîgu Andrada


Școala Gimnazială ”George Tutoveanu”

a VIII - a

Dangă Elena

Bârlad

98

Normal

10

Chiper Andreea


Școala Gimnazială ”Stroe S. Belloescu”

a VIII - a

Paraschiv Andreea

Bârlad

98

Normal

12

Gherghescu Oana Miruna

Școala Gimnazială ”Stroe S. Belloescu”

a VIII - a

Paraschiv Andreea

Bârlad

98

Normal

2

Țurcanu Daniela


Școala Gimnazială ”M.C. Epureanu”

a VIII - a

Irina Stoian

Bârlad

96

Normal

4

Diaconescu Miruna


Școala Gimnazială de Arte ”N.N.Tonitza”

a VIII - a

Mihai Mintuță

Bârlad

96

Normal

13

Buzamăt Miruna


Școala Gimnazială ”Stroe S. Belloescu”

a VIII - a

Paraschiv Andreea

Bârlad

96

Normal

15

Chirvasă Darmina


Școala Gimnazială „Ep. I. Antonovici”

a VIII - a

Agavriloaiei Cecilia

Bârlad

96

Normal

18

Manole Raluca


Școala Gimnazială ”Ep. I. Antonovici”

a VIII - a

Boholțeanu Mihai

Bârlad

95

Normal

14

Boghiu Diana


Școala Gimnazială ”Ep. I. Antonovici”

a VIII - a

Agavriloaiei Cecilia

Bârlad

93

Normal

22

Frunză Andreea


Școala Gimnazială ”Ep. I. Antonovici”

a VIII - a

Boholțeanu Mihai

Bârlad

87

Normal

19

Blăniță Bianca


Școala Gimnazială ”Ep. I. Antonovici”

a VIII - a

Boholțeanu Mihai

Bârlad

86

Normal

3

Țicău Andreea


Școala Gimnazială de Arte ”N.N.Tonitza”

a VIII - a

Mihai Mintuță

Bârlad

85

Normal

6

Manea Georgiana


Școala Gimnazială ”George Tutoveanu”

a VIII - a

Prisecaru Geanina

Bârlad

85

Normal

16

Huțanu Diana


Școala Gimnazială ”Ep. I. Antonovici”

a VIII - a

Agavriloaiei Cecilia

Bârlad

84

Normal

11

Neculai Bianca


Școala Gimnazială ”Stroe S. Belloescu”

a VIII - a

Paraschiv Andreea

Bârlad

83

Normal

17

Petrea Mădălina


Școala Gimnazială ”Ep. I. Antonovici”

a VIII - a

Agavriloaiei Cecilia

Bârlad

82

Normal

20

Barbălată Cosmin


Școala Gimnazială ”Ep. I. Antonovici”

a VIII - a

Boholțeanu Mihai

Bârlad

71

Normal

5

Handrabur Vlad


Școala Gimnazială Nr.1 ”Iorgu Radu”

a VIII - a

Barbălată Carmelina

Bârlad

62

Normal

8

Fandarc Ionela


Școala Gimnazială „Stroe S. Belloescu”

a VIII - a

Paraschiv Andreea

Bârlad

Absent

Normal

21

Bîgu Teodora


Școala Gimnazială ”Ep. I. Antonovici”

a VIII - a

Boholțeanu Mihai

Bârlad

Absent

Normal

 

Clasa a IX-a

46

Mirciu Andrei Constantin

Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a IX - a

Macovei Corina

Bârlad

93,45

Normal

43

Popa Teodora


Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a IX - a

Bumbu Mihaela

Bârlad

91,5

Normal

51

Dragomir Mădălina


Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a IX - a

Tomescu Dorina

Bârlad

89,3

Normal

45

Nechifor Cezar


Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a IX - a

Macovei Corina

Bârlad

86,5

Normal

47

Rotaru Costin Alice Teodora

Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a IX - a

Macovei Corina

Bârlad

86,5

Normal

49

Loghin Adriana


Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a IX - a

Macovei Corina

Bârlad

86

Normal

48

Concita Alexandra Teodora

Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a IX - a

Macovei Corina

Bârlad

85

Normal

44

Ghinea Maria


Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a IX - a

Bumbu Mihaela

Bârlad

85

Normal

50

Șușnea Ana Maria


Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a IX - a

Tomescu Dorina

Bârlad

78,9

Normal

55

Apostol Irina


Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a IX - a

Chifani Mihaela

Bârlad

60

Normal

52

Carp Theodora


Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a IX - a

Boboc Leonid

Bârlad

50

Normal

56

Coman Cosmin Marian

Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a IX - a

Chifani Mihaela

Bârlad

50

Normal

54

Lungu Gabriel


Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a IX - a

Chifani Mihaela

Bârlad

50

Normal

53

Lupu Petrică


Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a IX - a

Boboc Leonid

Bârlad

Absent

Normal

 

Clasa a X-a

65

Dobranici Alexandra

Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a X - a

Macovei Corina

Bârlad

85,7

Normal

62

Ciobotariu Dragoș Marian

Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a X - a

Chifani Mihaela

Bârlad

62

Normal

59

Cojocaru Teodora


Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a X - a

Poalelungi Cătălina

Bârlad

61,5

Normal

60

Nechita Alexandra Elena

Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a X - a

Chifani Mihaela

Bârlad

60,15

Normal

61

Nechita Marina Mădălina

Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a X - a

Chifani Mihaela

Bârlad

60

Normal

63

Neagu Doina Gabriela

Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a X - a

Chifani Mihaela

Bârlad

50,5

Normal

57

Balan Ana Maria


Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a X - a

Boboc Leonid

Bârlad

Absent

Normal

64

Boncoi Diana


Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a X - a

Bumbu Mihaela

Bârlad

Absent

Normal

58

Tamaș Daniela Cristina 

Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a X - a

Boboc Leonid

Bârlad

Absent

Normal

 

Clasa a XI-a

68

Chirvase Roxana


Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a XI - a

Tomescu Dorina

Bârlad

88

Normal

75

Dănilă Ana


Liceul pedagogic ”I.Popescu”


a XI-a

Nițuc Irina

Bârlad

86

Normal

69

Vîlcu Raluca


Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a XI - a

Macovei Corina

Bârlad

86

Normal

76

Filiche Alexandru


LAIC Bârlad



a XI-a

Darie Camelia

Bârlad

85

Normal

74

Moraru Claudia


Liceul pedagogic ”I.Popescu”


a XI-a

Nițuc Irina

Bârlad

85

Normal

67

Zurba Camelia


Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a XI - a

Bumbu Mihaela

Bârlad

85

Normal

77

Miron Sergiu


LAIC Bârlad



a XI - a

Darie Camelia

Bârlad

70

Normal

66

Carp Adelina


Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a XI - a

Bumbu Mihaela

Bârlad

60

Normal

 

Clasa a XII-a

70

Goga Sânziana


Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a XII-a

Macovei Corina

Bârlad

85,35

Normal

71

Văduva Ana Maria


Colegiul Național ”Gh. Roșca Codreanu”

a XII-a

Tomescu Dorina

Bârlad

85

Normal

72

Căptar Andreea


Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a XII-a

Boboc Leonid

Bârlad

60

Normal

73

Grigoriță Laura


Liceul Teoretic ”M. Eminescu”


a XII-a

Boboc Leonid

Bârlad

58

Normal

78

Năstasă Magda Antonia

Liceul ”Mihai Eminescu”


a XII-a

Boboc Leonid

Bârlad

55

Normal

 

****

Evaluări

Evaluarea este disponibilă doar membrilor.

Te rog conectează-te sau înregistrează-te pentru a vota.

Nu au fost postate evaluări.
Pagină generată în 0.06 secunde
6,829,251 vizite unice