imagine exemplu

Navigare

Evenimente

<< August 2020 >>
Lu Ma Mi Jo Vi Sa Du
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

No events.

Ultimele albume

Ultimele clipuri

Clipuri aleatorii

Ierarhie articole

Rezultate - Olimipiadă Limbi Romanice 2015

INSPECTORATUL JUDEȚEAN VASLUI

OLIMPIADA DE LIMBI ROMANICE - 2015 (FRANCEZĂ, ITALIANĂ, SPANIOLĂ)

>>REZULTATELE LA ETAPA LOCALĂ<<

 

 

Nr. crt. Numele și prenumele elevului                                     Evitați completarea exclusiv cu majuscule, folosiți diacriticile!
Exemplu: Ștefănescu C. Ionuț
Unitatea de învățământ și localitatea                                                       Evitați completarea exclusiv cu majuscule, folosiți diacriticile!  Clasa (selectați) Disciplina (selectați) Nivel (selectați) Numele Profesorului Punctaj Centrul (selectați)
1 Chirvase Andreas Șc. Gim. ”G. Tutoveanu” Bârlad VII limba franceză normal Geanina Prisecaru absent Bârlad
2 Forțu Ștefan Cosmin Liceul Tehnologic"Dimitrie Cantemir"Fălciu VII limba franceză normal Eremesa Nicoleta absent Bârlad
3 Jacotă Andreea  Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad VII limba franceză normal Macovei Corina 92,20 Bârlad
4 Cernat Bianca Școala Gimnazială ”Ep.I.Antonovici”, Bârlad VII limba franceză normal Agavriloaiei Cecilia 91,50 Bârlad
5 Munteanu Teodor Școala Gimnazială ”Ep.I.Antonovici”, Bârlad VII limba franceză normal Agavriloaiei Cecilia 91,30 Bârlad
6 Marian Andreea Șc. Gim. ”G. Tutoveanu” Bârlad VII limba franceză normal Geanina Prisecaru 90,00 Bârlad
7 Vîrlan Teodora Șc. Gim. ”G. Tutoveanu” Bârlad VII limba franceză normal Elena Dangă 87,50 Bârlad
8 Perju Maia Șc. Gim. ”G. Tutoveanu” Bârlad VII limba franceză normal Elena Dangă 74,50 Bârlad
9 Sandu S. Laura-Florentina Școala Gimnaziala nr.1 Sălceni VII limba franceză normal Ciocan Paula 70,00 Bârlad
10 Cioclu Dana Liceul Tehnologic"Dimitrie Cantemir"Fălciu VII limba franceză normal Eremesa Nicoleta 70,00 Bârlad
11 Rusu V. Lorena Școala Gimnaziala nr.1 Sălceni VII limba franceză normal Ciocan Paula 55,00 Bârlad
12 Nicolau D. Sânziana Ioana Școala Gimnazială de Arte N.N.Tonitza Barlad VIII limba franceză normal Mintuță Mihai Silviu absenta Bârlad
13 Voicu Bianca Georgiana Liceul Tehnologic"Dimitrie Cantemir"Fălciu VIII limba franceză normal Eremesa Nicoleta 97,50 Bârlad
14 Pană  A.Luiza Școala Gimnaziala "Stroe S.Belloecu"  Bârlad VIII limba franceză normal Rîmboi Geta 95,75 Bârlad
15 Codreanu Maria Școala Gimnazială ”Ep.I.Antonovici”, Bârlad VIII limba franceză normal Agavriloaiei Cecilia 92,50 Bârlad
16 Căpriță C. Paula Școala Gimnazială de Arte N.N.Tonitza Barlad VIII limba franceză normal Mintuță Mihai Silviu 90,00 Bârlad
17 Blăniță Diana-Elena Școala Gimnaziala ,,Iorgu Radu'' VIII limba franceză normal Barbălată Carmelina 90,00 Bârlad
18 Ursu Alina Iustina Școala Gimnaziala ,,Iorgu Radu'' VIII limba franceză normal Barbălată Carmelina 90,00 Bârlad
19 Mihăilă Gabriela Liceul Tehnologic"Dimitrie Cantemir"Fălciu VIII limba franceză normal Eremesa Nicoleta 85,50 Bârlad
20 Condrea Xenia Școala Gimnazială ”Ep.I.Antonovici”, Bârlad VIII limba franceză normal Agavriloaiei Cecilia 85,25 Bârlad
21 Buzamăt  D. Mălina Școala Gimnaziala "Stroe S.Belloecu"  Bârlad VIII limba franceză normal Rîmboi Geta 85,00 Bârlad
22 Răduc Andreea Școala Gimnaziala ,,Iorgu Radu'' VIII limba franceză normal Barbălată Carmelina 80,00 Bârlad
23 Popa Anastasia Școala Gimnaziala ,,Iorgu Radu'' VIII limba franceză normal Barbălată Carmelina 78,25 Bârlad
24 Butnaru Nicușor Liceul Tehnologic"Dimitrie Cantemir"Fălciu VIII limba franceză normal Eremesa Nicoleta 71,00 Bârlad
25 Maxim I. Andreea Școala Gimnaziala "Stroe S.Belloecu"  Bârlad VIII limba franceză normal Rîmboi Geta 68,25 Bârlad
26 Petrea  N.Valentin Școala Gimnaziala "Stroe S.Belloecu"  Bârlad VIII limba franceză normal Rîmboi Geta 66,75 Bârlad
27 Rusu Georgeana Școala Gimnaziala ,,Iorgu Radu'' VIII limba franceză normal Barbălată Carmelina 60,00 Bârlad
28 Podoleanu F.Alexandra Școala Gimnaziala ,,D.Negrutiu" Pogonești VIII limba franceză normal Ciocan Paula 60,00 Bârlad
29 Lisman Dana Liceul Tehnologic"Dimitrie Cantemir"Fălciu VIII limba franceză normal Eremesa Nicoleta 56,00 Bârlad
30 Pătrînjel Iurie Liceul Tehnologic"Dimitrie Cantemir"Fălciu VIII limba franceză normal Eremesa Nicoleta 50,00 Bârlad
31 Stratulat Anca-Elena Școala Gimnaziala ,,Iorgu Radu'' VIII limba franceză normal Barbălată Carmelina 40,00 Bârlad
32 Buzamăt Miruna Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad IX limba franceză normal Macovei Corina absent Bârlad
33 Pavel Nicoleta Liceul Teoretic"Mihai Eminescu", Bârlad IX limba franceză normal Manciu Silvia-Mălina 98,00 Bârlad
34 Giușcă Sabina Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad IX limba franceză normal Tomescu Dorina 97,00 Bârlad
35 Horobeț Daria Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad IX limba franceză normal Tomescu Dorina 96,50 Bârlad
36 Diaconescu Miruna Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad IX limba franceză normal Macovei Corina 94,00 Bârlad
37 Popuțoaia Ioana Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad IX limba franceză normal Macovei Corina 92,00 Bârlad
38 Țurcanu Daniela Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad IX limba franceză normal Chifani Mihaela 91,50 Bârlad
39 Chiper Andreea Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad IX limba franceză normal Macovei Corina 87,00 Bârlad
40 Neculai Bianca Ioana Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad IX limba franceză normal Chifani Mihaela 80,00 Bârlad
41 Sava Andreea-Maria Liceul Teoretic"Mihai Eminescu", Bârlad IX limba franceză normal Boboc Leonid 80,00 Bârlad
42 Mărăndiș Camelia-Georgiana Liceul Teoretic"Mihai Eminescu", Bârlad IX limba franceză normal Boboc Leonid 73,00 Bârlad
43 Comănescu Elena Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad IX limba franceză normal Tomescu Dorina 70,00 Bârlad
44 Huțanu Celia-Cerasela Liceul Teoretic"Mihai Eminescu", Bârlad IX limba franceză normal Boboc Leonid 60,00 Bârlad
45 Rezmeriță Simona Liceul Pedagogic "Ioan Popescu" X limba franceză normal Huzum Irina absent Bârlad
46 Mustață Elena Liceul Pedagogic "Ioan Popescu" X limba franceză normal Huzum Irina absent Bârlad
47 Popa Teodora Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad X limba franceză normal Macovei Corina 100,00 Bârlad
48 Dragomir Mădălina Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad X limba franceză normal Tomescu Dorina 95,50 Bârlad
49 Rotaru Alice Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad X limba franceză normal Macovei Corina 93,00 Bârlad
50 Mirciu Andrei Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad X limba franceză normal Macovei Corina 91,00 Bârlad
51 Ghinea Maria Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad X limba franceză normal Macovei Corina 90,00 Bârlad
52 Nechifor Cezar Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad X limba franceză normal Macovei Corina 89,00 Bârlad
53 Șușnea Ana Maria Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad X limba franceză normal Tomescu Dorina 87,00 Bârlad
54 Ghilasi Ana Maria Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad X limba franceză normal Tomescu Dorina 75,00 Bârlad
55 Craciun Elena Liceul Pedagogic "Ioan Popescu" X limba franceză normal Huzum Irina 75,00 Bârlad
56 Dobranici Alexandra Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad XI limba franceză normal Macovei Corina 98,00 Bârlad
57 Boncoi Diana Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad XI limba franceză normal Tomescu Dorina 97,00 Bârlad
58 Siriac Izabela Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad XI limba franceză normal Tomescu Dorina 80,50 Bârlad
59 Chirvase Roxana Colegiul Național "Gh.Roșca-Codreanu"Bârlad XII limba franceză normal Tomescu Dorina 94,00 Bârlad

Evaluări

Evaluarea este disponibilă doar membrilor.

Te rog conectează-te sau înregistrează-te pentru a vota.

Nu au fost postate evaluări.
Pagină generată în 0.06 secunde
5,555,603 vizite unice