imagine exemplu

Navigare

Evenimente

<< August 2020 >>
Lu Ma Mi Jo Vi Sa Du
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

No events.

Ultimele albume

Ultimele clipuri

Clipuri aleatorii

Ierarhie articole

Olimpiadă - Fizică - Calificati la judet

Olimpiada de fizică

Calificați la județ

 

Bârlad - Clasa a VI-a

 

Nr. Numele Profesor îndrumător Unitatea școlară
Premiul
1 Mircea Bianca Lipșa Rodica Școala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad I
2 Teodor Bogdan Vlad Pricop Caemlia Școala Gimnazială „Stroe S. Belloescu” I
3 Sirbu Dragos Lipșa Rodica Școala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad II
4 Gherghescu Andrei Lipșa Rodica Școala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad III
5 Modiga Miruna Lipșa Rodica Școala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad III
6 Toma Anda Ciorici Gabriela Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad III
7 Onciu Diana Lipșa Rodica Școala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad III
8 Tudorache Alecsandra Lipșa Rodica Școala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad III
9 Popa Irina Ciorici Gabriela Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad III
10 Codreanu Anda Ciorici Gabriela Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad M
11 Nanu Ana Maria Lipșa Rodica Școala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad M
12 Necula Diana Lipșa Rodica Școala Gimnazială „George Tutoveanu” Bârlad M
13 Scrisu Daniel Pricop Camelia Școala Gimnazială „Stroe S. Belloescu” M
14 Ursu Ana-Maria Gherghescu Marcela Scoala Gimnazială „Manolache Costache Epureanu” Bârlad M
15 Nanea Iulia Ciorici Gabriela Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad M
16 Geanopol Livia Natalia Pricop Camelia Școala Gimnazială „Stroe S. Belloescu” M
17 Oglan Daria Ciorici Gabriela Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad M
18 Matei Erin Ciorici Gabriela Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad M
19 Pruteanu Ovidiu Ciorici Gabriela Școala Gimnazială „Episcop Iacov Antonovici” Bârlad M
20 Mihai George Mihail Gherghescu Marcela Scoala Gimnazială „Manolache Costache Epureanu” Bârlad M
21 Ghinea Marian Gherghescu Marcela Scoala Gimnazială „Manolache Costache Epureanu” Bârlad  
22 Popa Maria Pricop Camelia Școala Gimnazială „Stroe S. Belloescu”  

 

 

 

Bârlad - clasa a VII-a

 

Nr. Nume Profesor îndrumător Unitatea școlară
Premiul
1. Zavate Antonia Lipșa Rodica Școala Gimnazială “George Tutoveanu” Bârlad I
2. Tazlaoanu Sebastian Lipșa Rodica Școala Gimnazială “George Tutoveanu” Bârlad III
3. Balmos Maria Giulia Ciorici Gabriela Școala Gimnazială “Episcop  Iacov Antonovici” M
4. Mihai Stefan Tomescu Augustin Colegiul Național “Gh. R. Codreanu” Bârlad M
5. Mocanu Fabian Tomescu Augustin Colegiul Național “Gh. R. Codreanu” Bârlad  

Evaluări

Evaluarea este disponibilă doar membrilor.

Te rog conectează-te sau înregistrează-te pentru a vota.

Nu au fost postate evaluări.
Pagină generată în 0.07 secunde
5,555,635 vizite unice